Webmarketing asszisztens

SEGÍTS, HOGY JOBBAK LEHESSÜNK!

Jelentkezz hozzánk webmarketing asszisztensnek!
Webmarketing asszisztens állás

WEBMARKETING ASSZISZTENST KERESÜNK!

A Schiller Autó Család 1980-ban alapított hazai családi vállalkozás, mely új és használt autó értékesítéssel, szervizeléssel, bérbeadással foglalkozik. Folyamatos növekedésünknek köszönhetően a Váci úton található irodánkba keressük leendő online marketinges kollégánkat.

Feladatok:

  • Céges honlaprendszer karbantartása, szöveges és grafikai anyagok előkészítése
  • Marketing szövegírás
  • Elektronikus promóciós- és hírlevelek önálló szerkesztése, a tartalom összeállítása, menedzselése
  • Kapcsolattartás a partnercégekkel
  • Konkurencia elemzések készítése
  • Üzleti rendezvények szervezésének támogatása
  • Kreatív hozzájárulás a különböző platformok kialakításához, fejlesztéséhez

Elvárások:

  • Online marketing területen végzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására
  • Kreatív, precíz, pontos és önálló munkavégzés
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny, de nem feltétel:

  • Honlapfejlesztési technológiák felhasználása pl. Javascript, JQuery, HTML, CSS, stb.
  • Grafikai programok felhasználói ismerete (Adobe Indesign, Illustrator, Photoshop stb.)
  • Social media területén szerzett tapasztalat
  • Videózással kapcsolatos alapismeretek (vágás, kamera kezelés)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Béren kívüli juttatás
  • Összetartó, fiatalos, jó hangulatú csapat
  • A folyamatos fejlődés lehetősége
  • Fix havi fizetés
  • Heti 40 óra munkaidő

Kérjük adja meg adatait, ha szeretne pályázni az állásra!

Önéletrajz feltöltése

Hogyan kereshetjük?

Mennyi Kilenc + 2?